לא יכולים בלי הרכב? כך תגנו ותשמרו עליו קרוב אליכם

מצלמות אבטחה לרכב

רכב פרטי הוא אמצעי התחבורה הנפוץ בישראל, אבל מה אתם עושים כדי לשמור עליו? הנה כמה רעיונות שישפרו את מערך האבטחה בחניה ובעיקר יאפשרו לכם לישון בשקט בלילה


מערכת מצלמות אבטחה לרכב היא כבר מזמן לא פריבילגיה של בעלי רכבי יוקרה בלבד. כיום לדוגמא הרכב הפרטי הוא אמצעי התחבורה הנפוץ בישראל, עם ביקוש גבוה גם מצד כאלה שנוסעים לעבודה או ללימודים כל יום וגם מצד כאלה שעובדים היברידי ומהבית. כל עוד התחבורה הציבורית לוקה בחסר, לא סביר שנרצה להחליף את הרכב הפרטי. אבל בינתיים, מן הראוי שנשאל את עצמנו מה אנחנו עושים על מנת לשמור עליו.


מה התפקיד של מצלמות אבטחה לחניה?


שילוב נכון ומוקפד של מצלמות אבטחה לחניה מבטיח שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, מצלמות אבטחה לרכב בחניה מייצרות הרתעה. בעזרת המצלמות אפשר לצמצם למינימום את הסיכון לכך שגורמים עוינים ירצו להתקרב לרכב, לפגוע בו או לגנוב אותו. בגלל שהמצלמות מתעדות את המתרחש ומשום שהטכנולוגיה הקיימת כיום מגיעה לרזולוציה גבוהה גם בשעות לילה מאוחרות, ההרתעה שמשיגים היא אופטימאלית.


שיפור בתחושת הביטחון הכללית


עוד יתרון של מצלמות אבטחה לחניה בכלל לא קשור לרכב, אלא לשיפור כללי באיכות החיים של המשפחה. אם חשוב לכם לישון בשקט בלילה, בטח הייתם רוצים שגם החניה תהיה מוגנת ושלא ניתן יהיה להשתמש בה על מנת לפרוץ אליכם לבית ולסלון. כאן בדיוק נכנסת לתמונה מערכת מצלמות אבטחה לבית ולחנייה והשילוב שלהן הוא מתבקש.


מערכת מצלמה כהשקעה משתלמת


מצלמות אבטחה לחניה הן השקעה משתלמת ולא הוצאה רגילה. התקנה חד פעמית של מצלמות כאלה מאפשרת להשאיר אותן בבית, תוך כדי שמשביחים את ערך הנכס. אם למשל מתכננים עכשיו למכור את הדירה או רוצים להשכיר את הבית, כל שנדרש הוא להראות למעוניינים שיש כמה מצלמות אבטחה ששומרות על החניה ומונעות גניבות ופריצות. זה פתרון מושלם עבור אבטחת החניה והוא מוכיח את עצמו בכל רחבי הארץ.


כמה עולה להתקין מצלמות אבטחה לרכב בחניה?


העלות של התקנת מצלמות אבטחה לרכב אינה קבועה אלא דינאמית. בין היתר, היא מושפעת מהשאלה איזה מצלמה מתקינים, מה גודל השטח שאותו מעוניינים לכסות מבחינת מ"ר של החניה, מה רמת הסיכון לפי האזור הגיאוגרפי שבו גרים וכן הלאה. בכל מקרה, את הפרטים על העלות של התקנת המצלמות מקבלים מראש. בנוסף, אפשר לרכוש את המצלמות עם תקופת אחריות ארוכה ולהפעיל אותה בכל מקרה של תקלה או בלאי.


מה עוד אפשר לעשות על מנת לשמור על מכונית?


התקנה מקצועית של מצלמות אבטחה לחניה היא חלק מתוך מערכת שיקולים רחבה יותר. אם מבינים שהמכונית חשובה ולכן רוצים לשמור עליה, אפשר גם לעשות את זה באמצעות התקנת גדר, שער חשמלי או אזעקה. במקביל, יש לדאוג להגן על החניה באמצעות קירוי והצללה וכדאי להביא בחשבון איומים שיש עליה גם מבחינת תנאי אקלים בחורף או בקיץ.


אף פעם לא מאוחר להוסיף מצלמות אבטחה


בעידן המודרני הטכנולוגיה מאפשרת לשלב מצלמות אבטחה לרכב בחניה בהתראה קצרה, בצורה מקצועית ובמחיר משתלם. אלו חדשות מעולות לכל בעלי הרכבים הפרטיים, בעיקר כי המשמעות היא שיפור באיכות החיים וחיסכון בהוצאות מיותרות. אף פעם לא מאוחר להוסיף מצלמות אבטחה וכדאי לעשות את זה גם בחניה של בית פרטי וצמוד קרקע וגם בחניון של בנייני מגורים משותפים עם כמות רכבים יחסית גדולה מהממוצע.