קניית רכב מליסינג

קניית רכב מליסינג

אם אתם מחפשים לקנות רכב חדש יד שנייה, כדאי לכם לקחת בחשבון את האפשרות של רכב ליסינג. לא מדובר על השכרת רכב ליסינג אלא על קניית רכב מליסינג, שאמנם יכולה להישמע לכם קצת מוזרה ותמוהה אך זה רעיון טוב יותר מקנייה מלוח יד שנייה. מה היתרונות ומה החסרונות? זה הזמן לברר הכול כדי שתקבלו את ההחלטה הנכונה ביותר.

מה זה רכב ליסינג?

אפשר לומר שהישראלים לא כל כך אוהבים את המילה 'ליסינג' שמעלה קונוטציה שלילית ברוב המקרים. המושג מוכר בעיקר מרכבי עבודה אך למעשה יש לא מעט אנשים שבוחרים באפשרות הזו כי היא פשוט נוחה יותר. רכב ליסינג אינו שלכם אלא את משלמים עליו לתקופה מסוימת למשל כל חודש וכך אתם מקבלים רכב חדש מהניילונים בלי צורך לקנות אותו. יש כל מיני מסלולים, כאשר לאחר תקופת ההשכרה ניתן לקנות אותו או להשכיר חדש וזה כבר תלוי בסוג הליסינג. אפשר גם לקנות רכבים אחרי ליסינג ויש לכך כמה יתרונות.

מה היתרונות של קניית רכב ליסינג?

  • קניית רכב ליסינג מספקת לכם מבחר עשיר מאוד. כול מי שמחפש רכב יש שנייה יודע שיש בעיה אחת גדולה: הוא צריך לבחור את הרכב שהוא רוצה רק לפי מה שהוא מוצא בלוחות יד שנייה ולא את הרכב שבאמת מתאים לו. יש אנשים שמחפשים את הרכב שהם רוצים ולאחר מכן מחפשים את הרכב יד שנייה הנבחר בנרות וגם כשהם מוצאים, הבחירה לא מגוונת ויש רק כמה ספורים. בליסינג זה לא הסיפור, יש את כל הרכבים שתרצו במגוון אפשרויות.
  • קניית רכב מליסינג חוסכת לכם את התשלום הבעייתי. מי שמוכר רכב יד שנייה רוצה את הכסף שלו במזומן וזה לא תמיד מתאים. קניית רכב מליסינג תפתור את הבעיה כי החברה דואגת לכל הטפסים ולכל הבירוקרטיה בתהליך נוח, כמובן גם בענייני התשלום כיוון שמדובר בחברה גדולה שלא לחוצה על הכסף במזומן.
  • קניית רכב מליסינג אינה לוט בערפל. אתם יודעים בדיוק מה מצב הרכב, אלו תיקונים הוא עבר ולמרות הקילומטראז' הגבוה, זו קנייה אמינה ובטוחה לחלוטין.
No Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.